قطعا برای شما هم پیش آمده که هنگام اجرای یک نرم افزار با خطا مواجه شوید. قضیه آنجا حیاتی می شود که هنگام اجرای یک نرم افزار بسیار مهم با این خطاهای عجیب و غریب مواجه شوید. اما نگران نباشید. ما تا حل شدن مشکل در کنار شما هستیم.

خطایی که در تصویر مشاهده میکنید (۰xc0000135) به علت نصب نبودن نرم افزار Microsoft .NET Framework می باشد. کافیست این نرم افزار را دانلود کرده و نصب کنید اما به این نکته دقت کنید که اولا ویندوز شما از چه نسخه ای از Microsoft .NET Framework پشتیبانی می کند و دوما نرم افزار شما چه نسخه ای از Microsoft .NET Framework را به عنوان پیشنیاز لازم دارد.

مثال:

دیشب یکی از مشتری ها لپ تاپش رو آورده بود که ویندوزش رو عوض کنم و کارای نرم افزاری شو انجام بدم. مشتری به این نکته اشاره کرد که توی لپ تاپ نرم افزار دیاگ زدن ماشین وجود داره که نباید حذف بشه. من نرم افزار رو به صورت کامل کپی کردم روی یه هارد اکسترنال. ویندوز رو عوض کردم (xp) اما وقتی خواستم نرم افزار رو اجرا کنم با خطای فوق مواجه شدم. تا جایی که میدونم ویندوز xp تا ورژن ۴ نرم افزار Microsoft .NET Framework رو پشتیبانی میکنه. وقتی این نرم افزار رو دانلود و نصب کردم خطا رفع شد اما نرم افزار اجرا نشد و یک خطای جدید در مورد اینکه این ورژن برای این نرم افزار مناسب نیست رو میداد. یکی یکی ورژن های پایین تر رو نصب کردم تا مشکل حل شد. برای همین میگم حتما باید بدونید که دقیقا نرم افزار های شما با چه پیشنیاز هایی سازگار هستند. راستی اون نرم افزار دیاگ هم با ورژن ۲ نرم افزار Microsoft .NET Framework کار میکرد.

موفق باشید و پر تلاش

Spread the love